ЗДО ясла-садок - центр розвитку дитини м.Первомайськ

Головне меню
Батьківська абетка
Методична скринька
Головна » Статті » Мои статьи

Наказ "Про результати атестації педагогічних працівників ДНЗ – ЦРД, ДНЗ № 31" 12017 р.

 

НАКАЗ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА – САДОК –

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ

55213, м. Первомайськ, вул. Коротченко , 13, тел. 7-40-34,dnz21sonechko@ukr.net

_____________________________________________________________________________

 

НАКАЗ

м. Первомайськ

31.03.2017 № 40 к/тр

Про результати атестації педагогічних

працівників ДНЗ – ЦРД, ДНЗ № 31

у 2016 – 2017 році.

 

На виконання ст. 54 Закону України «Про освіту», згідно з вимогами Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 року № 1473, на підставі наказу управління освіти Первомайської міської ради від 11.09.2016 року № 354 , наказу ДНЗ – ЦРД від 18.10.2016 року № 131 к/тр «Про атестацію педагогічних працівників у 2016-2017 навчальному році » проведено атестацію педагогічних працівників ДНЗ – ЦРД , ДНЗ № 31 у 2016-2017 навчальному році.

Метою атестації педагогів стала активізація та розвиток творчої професійної діяльності педагогічних працівників, підвищення їх професійної відповідальності за результати навчання і виховання дітей, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці педагогічних працівників закладів , які підлягають атестації у поточному навчальному році.

Завдання атестації були спрямовані на безперервне підвищення професійного рівня педагогічних працівників; визначення відповідності педагогічних працівників зайнятих посад, рівню кваліфікації, залежно від якого встановлюється кваліфікаційна категорія, присвоюється відповідне педагогічне звання та відбувається оплата праці.

Атестація здійснювалася на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності, результатів педагогічної діяльності педагогічних працівників шляхом проведення аналізу освітньо-виховного процесу з урахуванням думки колег, батьків та адміністрації , відвідування режимних процесів, перегляд відкритих занять, тощо.

Відповідно до наказу ДНЗ – ЦРД від 19.09.2016 року № 113 к/тр «Про створення атестаційної комісії при ДНЗ ясла – садку – центру розвитку дитини у 2016-2017 навчальному році, була створена атестаційна комісія в складі дев’яти членів працівників закладів ДНЗ – ЦРД та ДНЗ № 31:

Кучма С.Б. , голова атестаційної комісії, завідувач ДНЗ – ЦРД ;

Тиндюк Н.Т., заступник голови атестаційної комісії, вихователь – методист

ДНЗ – ЦРД ;

Чеботар Г.В. , секретар комісії, вихователь ДНЗ - ЦРД

Члени комісії:

Галущак Л.М., завідувач ДНЗ № 31 ;

Довгань Т.А., вихователь – методист ДНЗ № 31;

Регушевська К.П., вихователь ДНЗ – ЦРД ;

Кутузова В.В., психолог практичний, голова ПК ДНЗ № 31 ;

Швець Л.Г., музичний керівник ДНЗ- ЦРД ;

Рогаленко О.А., вихователь ДНЗ – ЦРД, голова ПК .

За час роботи комісія розглянула нормативні документи щодо атестації педагогічних працівників дошкільних закладів, затвердила графік проведення атестації, вивчала педагогічну діяльність осіб, які атестувалися . Було проведено 3 засідання атестаційної комісії . На І засіданні 18.10.2016 року затверджено список педагогічних працівників , які атестувались у поточному навчальному році, затверджено план заходів по підготовки та проведення атестації педагогічних працівників та графік роботи атестаційної комісії. Під час ІІ засідання від 22.01.2017 року було заслухано питання про хід вивчення системи роботи педагогів, які атестуються членами атестаційної комісії. На ІІІ засіданні атестаційної комісії 28.03.2017 року було ухвалено рішення щодо атестації педагогів.

Відповідно до плану – графіку атестації педагогів у 2016-2017 навчальному році підлягали атестації такі педагогічні працівники:

Вансаровська Н.Г. , вихователь ДНЗ - ЦРД, яка має фахову вищу педагогічну освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Атестувалась на відповідність займаній посади , на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» .

Рогаленко О.А. , вихователь ДНЗ - ЦРД, яка має фахову вищу педагогічну освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст». Атестувалась на відповідність займаній посади , та відповідно п.4.8 Типового положення на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» .

Коваль А.І. , вчитель - логопед ДНЗ - ЦРД, яка має фахову вищу педагогічну освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Атестувалась на відповідність займаній посади , на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» .

Горулько Л.Ю., вихователь ДНЗ - ЦРД , має фахову вищу педагогічну освіту. Атестувалась на відповідність займаній посади та на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Рибалка А.С., вихователь ДНЗ № 31 , має фахову вищу педагогічну освіту. Атестувалась на відповідність займаній посади та на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Крячко Л.В., вихователь ДНЗ- ЦРД, яка має неповну вищу педагогічну освіту , атестувалась на відповідність займаній посаді та відповідність раніше встановленому 9 тарифному розряду.

Кравченко І.Г, вихователь ДНЗ № 31 , має фахову неповну вищу педагогічну освіту. Атестувалась на відповідність займаній посади та на встановлення 9 тарифного розряду, але в зв’язку зі звільненням 20.03.2017 року не атестована.

 

Педагогами , які підлягали атестації, було складено індивідуальні плани роботи на час атестації та призначено кураторів для надання їм допомоги під час атестаційного періоду таким чином :

Вансаровська Н.Г.– Рогаленко О.А.

Рогаленко О.А. – Регушевька К.П.

Коваль А.І. – Швець Л.Г.

Горулько Л.Ю. – Кучма С.Б.

Крячко Л.В. – Тиндюк Н.Т.

Рибалка А.С. – Довгань Т.А.

Кравченко І.Г. – Кутузова В.В.

Згідно з планом роботи атестаційної комісії до 15 березня 2017 року було систематизовано та узагальнено результати вивчення педагогічної діяльності педагогів, які проходили атестацію у 2016-2017 навчальному році.

На підставі вищезазначеного , рішення атестаційної комісії дошкільного навчального закладу ясла – садка – центру розвитку дитини від 28.03.2017 року, протокол засідання № 3

Наказую :

1. Атестувати педагогів у 2016 – 2017 навчальному році на відповідність займаної посади :

Вансаровську Н.Г. – вихователя ДНЗ – ЦРД;

Горулько Л.Ю. – вихователя ДНЗ- ЦРД;

Крячко Л.В. – вихователя ДНЗ – ЦРД;

Коваль А.І. – вчителя – логопеда ДНЗ – ЦРД;

Рибалка А.С. – вихователя ДНЗ № 31;

Рогаленко О.А. - вихователя ДНЗ- ЦРД.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії » - вихователям ДНЗ – ЦРД Горулько Л.Ю. , ДНЗ № 31 Рибалка А.С.

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» -

вихователям ДНЗ – ЦРД Вансаровській Н.Г., Рогаленко О.А., вчителю – логопеду ДНЗ – ЦРД Коваль А.І.

4. Підтвердити раніше встановлений 9 тарифний розряд вихователю ДНЗ- ЦРД Крячко Л.В.

5. Педагогічним працівникам, які атестувалися у 2016 – 2017 навчальному році, оплату праці здійснювати відповідно до цього наказу, з дня прийняття рішення атестаційною комісією.

6. Секретарю атестаційної комісії Чеботар Г.В.

6.1 Надати другий примірник атестаційного листа педагогічним працівникам, які пройшли атестацію під особистий підпис .

Термін : до 01.04.2017 року

6.2 Подати копію наказу та атестаційні листи до централізованої

бухгалтерії управління світи Первомайської міської ради для нарахування заробітної плати .

Термін : до 03.04.2017 року

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на діловода Борисову М.В.

 
Завідувач ДНЗ – ЦРД С.Б. Кучма

 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: admin (16.06.2016)
Переглядів: 1682 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформация
Мережа груп
Вхід на сайт
Управління освіти
Сайт міста
-->
МОІППО
Методичний портал
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz