ДНЗ - центр розвитку дітей м.Первомайськ

Головне меню
Батьківська абетка
Методична скринька
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Потрібно знати батькам!

                                               

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ТА ПЕРЕДАЧІ ДІТЕЙ БАТЬКАМ

      1. Для безпеки своєї дитини батьки передають її тільки особисто в руки вихователя.

      2. Для створення сприятливого мікроклімату для дитини при ранковому прийомі та роздачі дітей, батьки та вихователь, за згодою, знаходять час для обміну необхідною інформацією, що стосується потреб дитини (наприклад, дитина погано спала вдень, проблеми із самопочуттям і т.д.)

     3. Забираючи дитину додому, батьки зобов’язані підійти до вихователя для того, щоб він особисто передав їм дитину.

     4. Приводячи дитину в дошкільний заклад батьки, виходячи із інтересів не тільки своєї дитини, а й інших дітей групи, враховують час роботи дитячого садка, план діяльності в групі, режим дня дошкільному закладі (час сніданку, денного сну, початок та закінчення занять) та не перешкоджають проходженню навчально – виховному процесу.

    5. Якщо дитина снідає у дитячому садку, то батьки повинні приводити її не пізніше 8.15, бо в такому випадку дитина залишиться без сніданку.

    6. Заняття в дитячому садку починаються 9.00. У випадку запізнення просимо поставити до відома вихователя групи для того, щоб вона могла врахувати це при підготовці групи до занять.

    7. Якщо дитина захворіла під час перебування в дитячому закладі, то вихователь, або медичний працівник обов’язково повідомляють про це батьків. Тому у дитячому садку повинні бути правильні контактні дані батьків.

   8. Просимо врахувати те, що дошкільний заклад закривається о 19.00. У випадку затримки батьки повинні терміново зв’язатися з вихователем групи.

   9. Приводити дитину і забирати повинні самі батьки, або повнолітні члени сім’ї. В тому випадку, якщо дитину забирає інша особа, батьки повинні надати письмову довіреність (завірену нотаріусом) вихователю групи та заздалегідь повідомити вихователя, що на їх прохання за дитиною прийде інша особа. . Вихователю заборонено віддавати дитину людям у стані сп’яніння, вихователь також має право викликати міліцію у разі потреби.

   10. Категорично забороняється дитині самостійно приходити та покидати дитячий заклад без супроводження дорослих (батьків).

ОДЯГ ДИТИНИ В САДКУ

      1. Дитина приходить в дитячий садок в чистому одязі та відповідно до сезону та погодних умов.

      2. В групі у дитини повинно бути змінне взуття (для малюків – із  застібкою, липучкою) та обов’язково із закритою п’яткою.

     3. В дитячому садку у дитини є спеціальне місце для зберігання одягу, яке в належному вигляді підтримують батьки.

     4. У кожної дитини повинен бути особистий гребінець та особисті гігієнічні серветки.

     5. Для фізичних занять потрібна спеціальна фізкультурна форма, яка узгоджується з вихователем та батьками групи. Для перебування дитина на вулиці дитини потрібен зручний одяг, який не заважає активному руху дитини, який легко сушиться і який дитина може забруднити. Речі дитини, за бажанням батьків, можуть бути промарковані, на випадок обміну з іншими дітьми або втрати одягу.

     6. Одяг та взуття мають відповідати погодним умовам.

     7. Взимку та дощову погоду рекомендовано мати запасний одяг та рукавички.

     8. В шафі малюка обов’язково повинен бути комплект сухого змінного одягу в окремому мішечку.

     9. Дошкільний заклад попереджає, що деякі предмети та деталі одягу можуть бути небезпечними для дитини. Не дозволяється взуття із слизькою підошвою та поганим кріпленням, предмети одягу із шнурками, куртки з капюшоном без кнопочного кріплення, шарфи поверх куртки, прикраси на шиї у вигляді ланцюжків, намиста,шнурків, браслети та сережки.

     10. Забороняється дітям у дошкільному закладі одягати прикраси із коштовних металів(ланцюжки, хрестики, підвіски, сережки). Адміністрація ДНЗ, вихователі та технічних персонал не несуть відповідальність за їх збереження.

СПІВПРАЦЯ БАТЬКІВ З ВИХОВАТЕЛЯМИ.

1. Дошкільний заклад завжди радий співпраці з батьками, завдяки якій створюються сприятливі умови для адаптації дитини і забезпечується безпечне середовище для її розвитку.

     2. Батьки отримують педагогічну підтримку від всіх спеціалістів: логопеда, психолога,   медсестри, вихователя, адміністрації по всіх питаннях, що стосуються виховання дитини. Приймальні години вказані у графіку на інформаційному стенді.

     3. Для забезпечення гарного настрою дитини і її повноцінного розвитку, батьки кожен день контактують з вихователями групи, обмінюючись необхідною інформацією.

     4. Питання, пов’язані із поведінкою чужої дитини, батьки зобов’язані вирішувати тільки через вихователя групи. Батькам заборонено звертатися до чужих дітей із зауваженнями чи докорами. Врегулюванням конфліктів між дітьми в групі займаються виключно педагоги. Спірні та конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дитини.

     5. Спеціально організовані індивідуальні бесіди з психологом по розвитку дитини проходять систематично, не рідше 1 разу в рік, на основі висновків засвоєння дитиною навчальної програми за рік. Додатково така бесіда проводиться при вступі нової дитини до дитячого садка, та в період адаптації.

     6. З питаннями, проблемами, пропозиціями просимо звертатися до вихователя, завідувача, методиста, медичної сестри, батьківського комітету ДНЗ.  

 

Інформация
Мережа груп
Вхід на сайт
Управління освіти
Педагогічна преса
МОІППО
Методичний портал
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2021
Сайт управляється системою uCoz