ЗДО ясла-садок - центр розвитку дитини м.Первомайськ

Головне меню
Батьківська абетка
Методична скринька
Гаряча лінія 1545
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Методичні заходи

16.01.2020

 16.01.20 року педагоги закладу зустрілися на Методичних локаціях. Доповідачі знайомили присутніх з можливостями використання гаджетів у роботі з дітьми (Регушевська К.П.), з варіантами організації освітньої діяльності з ігровою панеллю, бізібордом (Очеретович В.С.). Крім того обговорили питання «Які вони, сучасні діти, «покоління Z»?», «Як підвищити якість освітнього процесу з сучасними дошкільниками?» та «Чого не можна робити вихователю?».

28.11.2019

Педагогічна рада № 1 

«Розвиток зв’язного мовлення дошкільників шляхом нестандартного підходу до навчання складання розповідей »

 

1.Виконання рішення попередньої педради.

2. Підсумки тематичного контролю «Комплексний підхід до навчання дошкільників складання розповідей »

3. Презентація педагогічних проектів «Креативний розвиток мовлення дошкільнят»

4. Ділова гра «Педагогічний експрес»

21.11.2019

 21 листопада відбувся майстер-клас «Сторітелінг, як мотивація розвитку мовлення дошкільнят». Дрига Світлана Володимирівна другий рік впроваджує дану технологію і на практиці переконалася, що вона позитивно впливає на розвиток мовлення дітей, мотивує їх та заохочує бігти на заняття наввипередки. Педагоги мали змогу пересвідчитися в цьому, адже переглянули відео заняття з використанням Сторітелінгу.

14.11.2019

 14 листопада вихователь-методист Розумяк Ірина Сергіївна, провела з педагогами тренінг «Як організувати полілог». Разом пригадали що таке полілог, основні його аспекти та апробували їх під час виконання практичного завдання. Крім того досвідчені педагоги, під час вправи «Кишенька професійних секретів поділилися», ділилися своєрідними лайфхаками, які допомагають в організації полілогу з дошкільниками.

7.11.2019

7 листопада Вознюк Валентина Петрівна провела для колег майстер-клас «Навчаємо розмови» (використання мнемо технології в роботі з дітьми ). Валентина Петрівна не один рік упроваджує дану технологію. Тож їй було чим поділитися. Педагог коротко розповіла про дану технологію, познайомила з власноруч виготовленими мнемо-схемами, доріжками та таблицями, а також запропонувала вихователям і самим відчути переваги даної технології.

24.10.2019

Психологічний практикум з педагогами

"Вивчаємо особливості емоційного стану"

 З метою моделювання образу емоційно-компетентної людини та відновлення емоційної рівноваги, практичний психолог Коноваленко Н.І., провела психологічний практикум з педагогами. Надія Іванівна підкреслила, що життя людини без емоцій не можливе. Нормальне життя повинно бути емоційно насиченим з переважанням позитивних емоцій.

    Вона запропонувала педагогам поліпшити внутрішній емоційний стан за допомогою манкотерапії. Педагоги виплеснули всі свої емоції у малюнок і почювали себе у піднесеному настрої. Під кінець заходу психолог кожному "Зібрала валізу у дорогу" з найкращих побажань колег.

 

 

19.09.2019

 Відбувся семінар-практикум «Сучасні підходи до організації освітньої роботи з дітьми», зокрема розглянули: діяльнісний, компетентнісний та особистісно орієнтований. Крім теоретичного аспекту місце мав і практичний, педагоги мали можливість отримані знання застосувати на практиці.

 

3.09.2019

Педагогічна рада

«Про завдання педагогічного колективу на 2019-2020 н.р.»

• Аналіз результатів роботи за минулий рік та основні педагогічні проблеми і завдання педагогічного колективу на 2019 – 2020 навчальний рік.

• «Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у 2019/2020 навчальному році.» (Лист МОН від 02.07.2019р. №1/9-419);

Затвердження освітньої програми ЗДО на 2019\2020 н.р.

• Обговорення і затвердження плану та пріоритетних напрямів роботи на 2019/2020 навчальний рік.

• Огляд-коментар сучасної нормативної бази, методичної літератури, інтернет - публікацій з питань організації освітнього процесу в дошкільному закладі. («Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН для використання у ЗДО.

23.05.2019

Педагогічна рада

«Підвищення якості освіти на основі творчого підходу до застосування в освітній роботі сучасних психолого- педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій»

 

1.Про виконання рішень попередніх педрад.

2.Про підсумки роботи ЗДО за 2018-2019 н.р.

3. Стан впровадження сучасних інноваційних технологій в освітній процес закладу.

4. Схвалення плану роботи ЗДО на літній оздоровчий період.

25.04.2019

  25 квітня, проведено засідання за круглим столом, з метою ознайомлення працівників з виробничими ризиками та їх впливом на безпеку праці.

18.04.2019

Семінар – практикум

«Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально – виховній діяльності».

    «Турбота про здоров'я - це найважливіша праця вихователя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили ...».

В Сухомлинського

18 квітня, практичний психолог, Коноваленко Н.І., провела з педагогами семінар-практикум «Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально – виховній діяльності».

Основна мета сучасного дошкільного закладу полягає у формуванні здорової особистості, здорової як фізично, так і духовно. Вихователі, у своїй роботі звертаються до різноманітних педагогічних технологій і обирають різні напрями, доповнюють зміст здоров'язберігаючих технологій поняттям "здоров’язберігаючі заходи" і реалізують їх через різноманітні види роботи з дітьми і батьками.

Одним із напрямків роботи психологічної служби у ДНЗ є робота, спрямована на збереження і підтримку здоров'язбережувальних технологій усіх учасників навчально – виховного процесу (вихованців, педагогів та батьків). Надія Іванівна постійно проводить тренінги, бесіди, психодіагностичні заходи, психолого-педагогічні семінари. Вся система роботи психолога пов'язана з формуванням знань про здоровий спосіб життя.

Головним завданням у діяльності педагогічних колективів навчальних закладів на сучасному етапі повинно бути збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у вихователів, дошкільників та їхніх батьків.

11.04.2019

 Семінар-практикум «Інноваційні педагогічні технології в ДНЗ»

 11.04.19 року в нашому закладі відбувся  семінар-практикум «Інноваційні педагогічні технології в ДНЗ». В ході семінару вихователі познайомилися з такими технологіями, як «Освітня подорож», «Едьютейнмент», «Стіни, що говорять» та ін. А також спробувати їх застосувати на практиці. В результаті  чого прийшли до висновку, що, як говорив А. Енштейн: «Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати», потрібно діяти по-новому, впроваджуючи сучасні педагогічні технології.

22.03.2019

Ігровий психолого-педагогічний тренінг "Мої сильні сторони".

   Кожна людина має свої сильні сторони і саме  на них будує своє спілкування з іншими. Якщо ти з'ясуєш власні сильні сторони, то цим збільшиш самоповагу і поглибиш прийняття себе іншими людьми. Віра в свої сили, в свою цінність - послаблює неспокій та страх за свої слабкі сторони.

    Визначити свої сильні сторони та підвищити  самооцінку, з допомогою ігрового тренінгу "Мої сильні сторони",  практичний психолог  Коноваленко Надія Іванівна запропонувала педагогам закладу. Під час ігрової вправи "Портфель настрою", педагоги за допомогою кольору змогли визначити настрій один одного, а з творчого завдання "Вірш про себе" - розвинути позитивне ставлення до себе, почуття власної гідності. Метою інших вправ було зміцнення віри у себе, самоповаги у складній ситуації, підвищення самооцінки особистості. На завершенні тренінгу присутні зробили висновок, що необхідно вміти знаходити компроміси в будь-якій ситуації, не ставити свої інтереси над інтересами інших.

26.02.2019

Педагогічна рада

Конструктивна діяльність як засіб розвитку базових якостей особистості дошкільника

1.Виконання рішення педради від 29.11.18.

2.Про стан роботи з конструктивної діяльності в ЗДН-ЦРД.

3. Про рівень діяльності педагогів, що атестуються відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України.

4. Спільна діяльність ДНЗ та НВК «ЗОШ №15 – колегіум» у формуванні психологічного статусу випускника садка - майбутнього школяра.

20.02.2019

Показове заняття до педради з теми:

"Конструктивна діяльність як засіб розвитку базових якосте особистості дошкільника"

Середня група

Вихователь: Солтановська Н.О.

 

 

 

31.01.2019

     31 січня, пройшов майстер-клас для педагогів, на якому досвідчений вихователь Чеботар Галина Вікторівна ділилася секретами використання ментальних карт для розвитку зв'язного мовлення дітей. Учасники майстер-класу мали змогу почути як педагог реалізовує інноваційний підхід з вихованцями ІІ молодшої групи, розгля а також і самі спробували скласти ментальні карти за заданою темою, що сприяло піднесеному настрою та посмішкам на обличчях усіх присутніх. 

 

10.01.2019

Ділова гра "Говоримо англійською"

 10 січня 2019 року з педагогами закладу було проведено ділову гру «Говоримо англійською». Під час гри вихователь-методист запропонувала учасникам назвати ситуації, в яких можуть знадобитися знання англійської мови та програти деякі з них. Педагоги мали змогу пригадати та поповнити свій англомовний словниковий запас.

21.11.2018


Показові заняття до педради з теми:

 "Розвиток пізнавальних процесів засобами пошуково-дослідницької діяльності".

Старша група

Вихователь: Рогаленко О.А.

 

 

Середня група

Вихователь: Трифонова В.О.

 

 

 

Інформация
Мережа груп
Вхід на сайт
Управління освіти
Сайт міста
-->
МОІППО
Методичний портал
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020
Сайт управляється системою uCoz